Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

.Net developer

30-312 Kraków, małopolskie

Andea Solutions Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
* development oprogramowania w oparciu o specyfikację
* możliwość prowadzenia małego zespołu programistów
* przeprowadzania testów systemu

Wymagania

Wymagania:
* doświadczenie w programowaniu (preferowane .NET, Angular)
* doświadczenie w projektowaniu baz danych i znajomość języka SQL
* język angielski

Mile widziane:
* znajomość technologii web-owych: HTML / XSLT / CSS / Java Script / Bootstrap
* znajomość systemów MES lub/i business intelligence
* zdolności organizacyjne i przywódcze
* skończone studia wyższe i praktyka w zawodzie

The subject of our company's activity are computer production management systems (MES -... Manufacturing Execution Systems) and analytical solutions (BI - Business Intelligence).

Our employees are process experts in the fields of production and logistic, quality management and production data analysis. We have already successfully delivered tens of global implementations in various industries including: Automotive, Aerospace & Defence, Packaging, Medical Devices, FMCG and Industrial Machinery & Equipment.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
LuxMed, Multisport Benefit
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy