.Net developer (Xamarin)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1101053

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta – firmy produkującej dokumenty – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
.NET developer

Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do 100 PLN netto + VAT / h (uzależniona od doświadczenia)
Forma zatrudnienia: B2B (via HAYS), możliwość UoP

MOŻLIWOŚĆ NAUKI XAMARIN OD PODSTAW!

  • Poszukujemy osoby z min. 2-letnim doświadczeniem jako .NET developer, bardziej osoby ukierunkowanej na rozwój aplikacji
  • Kandydaci nie są przydzielani do jednego projektu, mogą mieć wpływ na projekt, w który są angażowani.
  • Praca zdalna – po wdrożeniu możliwa 1 dzień w tygodniu.
  • Elastyczne godziny pracy – możliwość rozpoczęcia między 6:00 a 10:00

Zadania:
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Dokumentowanie wykonanej pracy
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych.
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego.
  • Znajomość platformy iOS i/lub Android.
  • Znajomość platformy .NET (WPF, Entity Framework, Unity).
  • Praktyczna znajomość XML (XSD, XSLT), Web Services.
  • Znajomość środowiska Visual Studio.
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle).

Oferujemy:
  • Formę współpracy B2B, ew. UoP
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzedzi, szkoleń
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport

Zapraszam do aplikowania!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland