.Net Developer (Middle)

DIVERSE CG Sp. z o.o. Sp. K.

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy, dla naszego partnera z branży e-commerce szukamy osoby, która dołączy jako:

MIDDLE .NET DEVELOPER

(Sopot)

Obowiązki:
Wdrażanie nowego oprogramowania
Pomoc w diagnostyce i usuwaniu usterek
Projektowanie, implementacja, dokumentowanie oraz testowanie nowych funkcji systemu informatycznego
Wprowadzanie nowych technologii
Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania

Oferuję:
Umowę B2B/UOP
Pracę w zgranym zespole
Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku (ok. 4 lata)
Znajomość technologii:
• .NET Core,
ASP.NET
• MongoDB, NoSQL
• MS SQL, MySQL

Prezentacja firmy

O nas<br/> <br/><br/>KIERUNEK IT<br/><br/>Historia DCG sięga pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy