.NET Developer - 100% zdalnie

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: 100% zdalna
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz
  • Tech stack: C#, .NET Framework, .NET Core, SQL, REST, SoapUI, Angular, Typescript, GIT, Jenkins, Docker, Unit tests
  • Podział pracy: 75% tworzenie nowych funkcjonalności, 15% bug fixing, 10% spotkania
  • Budżet: b2b 850 - 1100 PLN/MD + VAT; UOP: 14 000 - 17 000 brutto - w zależności od doświadczenia
  • Forma współpracy: B2B lub UOP
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla Banku
  • Programowanie zmian w środowisku .NET
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Archiwizowanie kodów i naprawa błędów
  • Współpraca z innymi komórkami Banku

Czego oczekujemy:

  • 2-letnie doświadczenie jako programista .NET
  • Bardzo dobra znajomość C#, .NET Framework, .NET CORE
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL (T-SQL)
  • Umiejętność programowania REST, SOAP
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych nUnit, xUnit, testów integracyjnych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią Angular, TypeScript
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziana znajomość: Jenkins, TeamCity; Docker

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.