.NET/C# Developer ze znajomością Sitecore

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta tworzącego rozwiązania dla branży e-commerce poszukujemy osób na stanowisko Application Engineer .NET/C# do oddziału we Wrocławiu. Projekt dla zagranicznego Klienta z branży turystycznej. Praca w centrum Wrocławia, w  komfortowym, przestronnym biurze.

Firma współpracuje i tworzy projekty dla prestiżowych marek jak: Audi, Coca-Cola czy Credit Suisse.

Obowiązki na stanowisku:

  • rozwój wymagających witryn internetowych premium w warstwie back-endowej (ASP.NET);
  • weryfikacja i ocena zapytań dotyczących ewentualnych zmian oraz wdrażanie tych zmian;
  • weryfikacja kodu oraz kontrola jakości oprogramowania;
  • współpraca z zespołem w zakresie wprowadzanie rozwiązań i zmian.

Poszukujemy osoby:

  • otwartej na ciągłe doskonalenie się oraz poznawanie nowych technologii;
  • z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie technologii ASP.NET MVC, .NET i C #;
  • entuzjastycznie nastawionej do praktyk takich, jak clean code;
  • bardzo dobrze posługującej się językiem angielskim (zarówno w mowie i piśmie).

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z framewrokiem Sitecore;
  • znajomość j. niemieckiego.

Korzyści wynikające z podjęcia pracy:

  • bezpośrednie, stabilne zatrudnienie, na zasadach umowy o pracę;
  • podwyższone koszty uzyskania przychodów;
  • szkolenia techniczne, językowe, a także dotyczące umiejętności miękkich;
  • prywatna opieka medyczna;
  • karta sportowa;
  • dofinansowanie do lunch'ów, okularów, wyjść integracyjnych;
  • telefon służbowy;
  • interesujące wyzwania, projekty;
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stale rozwijającej się firmie;
  • świetną atmosferę pracy;
  • interesujące programy rozwoju osobistego i zawodowego;
  • elastyczne godziny pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media