Negocjator Umów z Biegłym Angielskim

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, globalnej marki o bardzo atrakcyjnej kulturze organizacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Negocjator Umów z Biegłym AngielskimMiejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • Współpraca z odpowiednimi interesariuszami wewnętrznymi (w tym z handlowymi, sprzedażowymi, kredytowymi, skarbowymi, podatkowymi, prawnymi);
  • Bycie na bieżąco z wydarzeniami rynkowymi i zmianami regulacyjnymi wpływającymi na sposób prowadzenia działalności;
  • Przeglądanie, opracowywanie i negocjowanie dokumentacji dla OTC;
  • Przegląd dokumentów konstytucyjnych,zabezpieczeń i opinii dotyczących zdolności dla różnych typów podmiotów prawnych, a także pomoc w opracowywaniu dodatkowych przepisów dostosowanych do konkretnych jurysdykcji i podmiotów.

Wymagania:

  • Ukończone studia (preferowane kierunki: Prawo, Studia Europejskie, Finanse, Ekonomia, Zarządzanie w Biznesie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pełnej biegłości zawodowej;
  • Znajomość dodatkowego języka obcego jak: niemiecki, francuski, będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku;
  • Zdolność do pracy wielozadaniowej, koncentracja na szczegółach, silne zdolności analityczne;
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, doświadczenie w pracy w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Bogaty pakiet benefitów;
  • Wspaniałą atmosferę pracy;
  • Szerokie możliwości rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.