Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska :

  • Windykacja umów leasingowych;
  • Windykacja podmiotów gospodarczych na powierzonym terenie w obszarze B2B;
  • Zabezpieczenia i odbiór przedmiotów leasingu oraz zabezpieczenia kredytów;
  • Bezpośredni kontakt z dłużnikami klientów spółki;
  • Weryfikacja oraz ustalanie aktualnego miejsca pobytu i stanu majątkowego dłużników;
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień wobec klientów spółki;
  • Aktywne motywowanie dłużników do spłaty;

Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia co najmniej średniego;
  • doświadczenia w windykacji terenowej B2B oraz leasingu/ kredytów ( min. 1 rok )
  • umiejętności negocjacyjnych;
  • umiejętności zdobywania, analizy i wykorzystywania pozyskanych informacji w procesie windykacji;
  • prowadzenie działalności gospodarczej.

Wymagania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od skuteczności działania;
  • Praca na zróżnicowanych saldach;
  • Ciekawe i interesujące zlecenia na powierzonym do obsługi terenie;
  • Pracę z młodym i kreatywnym zespołem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj". z dopiskiem PZDSK/NT.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. to dynamicznie rozwijająca się... firma z branży usług finansowych i prawnych, specjalizująca się w windykacji podmiotów z sektora B2B.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta