Negocjator / Ekspert ds. Negocjacji Handlowych

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • aktywne i taktyczne prowadzenie rozmów oraz spotkań z Klientami;
  • weryfikacja klientów pod względem możliwości współpracy – określanie zakresów współpracy (handel zagraniczny oraz pozyskiwanie środków unijnych);
  • przygotowywanie ofert współpracy do wyselekcjonowanych przedsiębiorstw;
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych z przedsiębiorstwami oraz instytucjami współpracującymi;
  • częste spotkania wyjazdowe na teren całej Polski.

Wymagania

  • doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • łatwość budowania relacji B2B;
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji czasu pracy;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • język obcy – w stopniu b. dobrym (dowolny).

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + prowizje;
  • bardzo korzystny system motywacyjny – premie uznaniowe uzależnione od efektów;
  • możliwość podpisania umowy o prace po okresie próbnym;
  • samodzielność w działaniu;
  • możliwość wejścia na stałe w struktury naszej grupy spółek;
  • pełne wsparcie zespołu;
  • niezbędne urządzenia do realizacji powierzonych zadań (telefon, komputer, samochód służbowy).

Prezentacja firmy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o. o. jest jedną z najskute... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie