Opis stanowiska pracy

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL

jest liderem wśród jednostek zajmujących się problematyką maszyn i napędów elektrycznych, ich badaniami, rozwojem, projektowaniem, eksploatacją i diagnostyką.

W związku z intensywnym rozwojem

Instytut zatrudni do pracy w Sosnowcu na stanowisko

NAWIJACZA UZWOJEŃ/ELEKTROMONTERA

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego w tym rysunku technicznego elektrycznego
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obserwacji i kojarzenia faktów w odniesieniu do zagadnień technicznych opartych na dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Idealnym kandydatem będzie osoba posiadająca znajomość silników elektrycznych oraz doświadczenie przy ich montażu

Zakres obowiązków:

  • uzwajanie i przezwajanie wirników i stojanów wirujących maszyn elektrycznych,
  • montaż silników, prądnic, napędów i maszyn elektrycznych, w tym napędów do samochodów i pojazdów elektrycznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i rozwojową pracę przy montażu silników, napędów i maszyn elektrycznych, w tym napędów do samochodów i pojazdów elektrycznych,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, pakiet socjalny, karta MultiSport).

Termin i sposób składania aplikacji

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj" lub w sekretariacie siedziby instytutu Sosnowiec, ul. Moniuszki 29 w terminie do 20.05.2020 r. i opatrzenie dokumentów klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL z siedzibą w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 188 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL jest liderem wśród jednost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji