NAUCZYCIEL WOKALISTYKI – PARTNER BIZNESOWY

Studio Buffo Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Studio Piosenki "Metro"
to sieć szkół organizowana przez twórców musicalu "Metro", właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie.
W związku z budową organizacji poszukujemy:

NAUCZYCIELI WOKALISTYKI – PARTNERÓW BIZNESOWYCH

którzy otworzą z nami szkołę Studio Piosenki „Metro” w każdym mieście w Polsce, posiadającym powyżej 18tys. mieszkańców.

Twoje obowiązki:

  • otwarcie, organizacja i prowadzenie lokalnej placówki oświatowej
  • nabór uczniów
  • prowadzenie lekcji śpiewu
  • realizacja programu edukacyjnego na oczekiwanym poziomie
  • przeprowadzanie egzaminów okresowych
  • przygotowanie uczniów do publicznych występów
  • przygotowanie uczniów do castingów
  • współudział w przygotowywaniu lokalnych koncertów, konkursów i festiwali

Nasze wymagania:

  • posiadanie zdolności organizacyjnych i pedagogicznych
  • wykształcenie muzyczne lub wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu - wychowanie muzyczne lub udokumentowane, zaawansowane doświadczenie zawodowe o profilu muzycznym
  • preferowane osoby funkcjonujące w lokalnym środowisku artystycznym, np. współpracujące z lokalnym domem kultury lub samodzielnie prowadzące działalność pedagogiczną o profilu muzycznym
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • prowadzenie działalności gospodarczej na własny rachunek (przy rozpoczęciu współpracy)

Oferujemy:

  • pracę z gotowym, wypracowany w wieloletnim doświadczeniu programem edukacyjnym
  • udział w cyklicznych, intensywnych szkoleniach kadry pedagogicznej
  • możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, przedstawieniach, koncertach
  • system organizacyjny umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych zysków z możliwością rozwoju szkoły
  • UWAGA! dla kandydatów obecnie pracujących istnieje możliwość prowadzenia szkoły niezależnie od pracy etatowej

słowa kluczowe: nauczyciel, studio, piosenki, buffo, piosenka, piosenkarstwo, śpiew, śpiewu, śpiewanie, metro, instruktor, instruktorzy, muzyki, muzyka.

Więcej informacji na stronie: www.studiobuffo.com.pl
Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.