Nauczyciela wspomagającego do przedszkola

Przedszkole Słoneczna Polana

Kobyłka, mazowieckie

Miejsce pracy: Kobyłka

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Słoneczna Polana
Miejscowość: Kobyłka
Ulica: Jana Brzechwy
Nr domu: 5
Kod pocztowy: 05-230
Telefon: 0227860070
Email: sekretariat@slonecznapolana.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika terapeutyczna
Liczba godzin w tygodniu: 35
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-04-25
Termin składania dokumentów: 2019-05-30
Opis oferty pracy:

Przedszkole niepubliczne szuka profesjonalnego, zaangażowanego nauczyciela wspomagającego z doświadczeniem.

CO GWARANTUJEMY?

  • Umowę o pracę na pełny etat (z kodeksu cywilnego).
  • Pensum 35h w tygodniu.
  • Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia, min. 2.300 netto.
  • Premie miesięczne (ok. 200-300 zł).
  • Awans zawodowy zgodnie z Kartą Nauczyciela.
  • Wsparcie doświadczonego dyrektora.
  • Rozwijające szkolenia.
  • Legitymacje służbowe.
  • Estetyczne miejsce pracy, jasne zasady i procedury.
  • Komfortowe warunki: grupy do 18 osób, zespół 3-osobowy.
  • Wolny sierpień!

CZEGO POTRZEBUJEMY?

  • Kwalifikacji do pracy z dziećmi ze spektrum autystycznym.
  • Doświadczenia.
  • Radosnego usposobienia.
  • Komunikatywności.
  • Samodzielności.

RAMOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie dzieci z orzeczeniami w czasie pobytu w grupie rówieśników
  • Terapie indywidualne dzieci
  • Pisanie planów terapeutycznych
  • Spotkania z rodzicami

Dobrych nauczycieli zainteresowanych szczegółami prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@slonecznapolana.edu.pl

Lokalizacja: Przedszkole Słoneczna Polana, Kobyłka:

  • 10 minut piechotą od Szpitala Powiatowego w Wołominie
  • 20 minut piechotą od Bazyliki św. Trójcy
  • 18’ kolejką z Dworca Wileńskiego
  • 20 minut piechotą od stacji PKP Kobyłka
  • 5 minut od przystanku linii L27
  • 2 km od trasy S8
  • 20 km od centrum Warszawy

Słoneczna Polana to znane przedszkole niepubliczne w Kobyłce k/Warszawy, działające od 2012 roku. Pracujemy podążająco, w duchu komunikacji pozytywnej. Bazujemy na MDS, MD, Sherborne, Montessori. Mamy znakomite warunki lokalowe, w tym oddzielny pokój nauczycielski, oddzielny pokój socjalny, oddzielną salę gimnastyczną, sale doświadczania świata, salę SI; pracujemy z oddzielnymi instruktorami rytmiki, angielskiego i innych zajęć dodatkowych.

Strona internetowa: www.slonecznapolana.edu.pl
Facebook: https://www.facebook.com/przedszkoleslonecznapolana/
Zapraszamy do współpracy.