Nauczyciel, Szkoła podstawowa, niepubliczne dwujęzyczne przedszkole hilaris w błoniu

Błonie, mazowieckie

NIepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa HILARIS

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: NIepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa HILARIS
Miejscowość: Błonie
Ulica: Passowska
Nr domu: 16A
Kod pocztowy: 05-870
Telefon: 224985525
Email: hilaris@antie.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 35
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-02-06
Termin składania dokumentów: 2019-07-31
Opis oferty pracy:

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Hilaris w Błoniu poszukuje nauczycieli/wychowawców (mile widziana znajomość języka angielskiego).

Gwarantujemy: umowę o pracę, realizację awansu zawodowego, kursy, współpracę w młodym, kreatywnym zespole.

CV prosimy wysyłać na adres: sekretariat@antie.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu 501-328-644

Zapraszamy do kontaktu.

Oferty pracy dla nauczycieli publikowane przez szkoły i placówki województwa... mazowieckiego w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli. Za treść i aktualność tych ogłoszeń odpowiadają szkoły i placówki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia