Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Zakręt

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart School
Miejscowość: Zakręt
Ulica: Trakt Brzeski
Nr domu: 75D
Kod pocztowy: 05-077
Telefon: 660667070
Email: sekretariat.warszawa@smartschool.eu.com

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-09-24
Termin składania dokumentów: 2020-09-30
Opis oferty pracy:

W związku z naszym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w charakterze nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oferta zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy w roku szkolnym 2020/2021. Aplikację prosimy przesłać na adres e-mail.

Zadania

  • prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej
  • planowanie i realizowanie zajęć edukacyjnych zgodnie z podstawą programową oraz wewnętrznymi standardami placówki
  • organizowanie zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię dzieci oraz stymulujących ich rozwój
  • współpraca z rodzicami
  • współpraca i planowanie pracy z całym zespołem nauczycieli
  • współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia pedagogiczne
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • twórcze podejście do pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • gotowość do ciągłego rozwoju i doskonalenia się
  • pasja i zaangażowanie
  • otwartość na wyzwania i ambitne cele
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w niepublicznym przedszkolu blisko Warszawy
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę w dynamicznym zespole, dla którego praca jest pasją
  • szanse uczestniczenia w międzynarodowych projektach edukacyjnych

Smart School

Smart School to całkowicie dwujęzyczne przedszkole i szkoła podstawowa. Nauczanie dwujęzyczne opieramy na autorskich, wysoce efektywnych rozwiązaniach organizacyjnych i metodycznych. Nasza kadra to wyjątkowy zespół profesjonalistów. Poza działalnością edukacyjną, odnosimy sukcesy na polu naukowym. Jeśli chcesz za nami budować swoją karierę, a dynamiczny rozwój to Twoja pasja - dołącz do naszego zespołu.

Zespół

Stanowimy zespół specjalistów w swoich dziedzinach. Przez potencjał poszczególnych jego członków, budujemy potencjał naszych szkół. Działanie i rozwój to nasza pasja. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodziną.

Pasja

Energia w działaniu to ogień, który napędza nas na co dzień. Dzięki temu, najśmielsze idee są możliwe. Nasz zespół cechuje wysoki dynamizm i optymizm, dzięki którym zawsze osiągamy stawiane sobie cele.

Przygoda

Praca w naszych szkołach to, dzięki wspaniałym dzieciom, przygoda, którą odkrywamy na nowo każdego dnia. Każda chwila to nowe wyzwania, dzięki którym pojęcie rutyny jest nam całkowicie obce.

Rozwój

Nasze szkoły rozwijają się dynamicznie, dlatego nieustannie poszukujemy ambitnych osób, które chcą budować z nami nasz potencjał i rozwijać własny. Jeśli poszukujesz motywującej pracy, zachęcamy do kontaktu.