Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Przedszkole Dwujęzyczne Big Little Things

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne Big Little Things na Woli zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Poszukujemy osób dynamicznych, kreatywnych i cierpliwych, posiadających doświadczenie w pracy w przedszkolu i predyspozycje do pracy z dziećmi. Do obowiązków nauczyciela należała będzie opieka nad dziećmi oraz realizowanie programu dydaktycznego przedszkola. Praca w pełnym wymiarze czasu od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole
- możliwość szkoleń

Wymagania

Zapraszamy absolwentów studiów na kierunku: pedagogika – wychowanie przedszkolne lub pedagogika – wychowanie wczesnoszkolne, z doświadczeniem w pracy w przedszkolu na stanowisku wychowawcy, posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne Big Little Things realizujące progr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 600PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Inne, Praca Praktyki / Staż