Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Przedszkole Szkrabki

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczne Przedszkole Szkrabki
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Jana Rosoła
Nr domu: 10
Kod pocztowy: 02-786
Telefon: 511398468
Email: sekretariat@szkrabki.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 35
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-04-10
Termin składania dokumentów: 2019-05-31
Opis oferty pracy:

Niepubliczne Przedszkole „Szkrabki” w Warszawie zatrudni NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO. Praca od połowy sierpnia 2019 r.

Obowiązki:

· Prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującymi programami nauczania

· Sprawowanie opieki nad grupą dzieci

· Planowanie własnego rozwoju zawodowego, systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego

· Utrzymywanie relacji z rodzicami

· Ścisła współpraca z dyrekcją przedszkola

· Czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności przedszkola

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe pedagogiczne (specjalność uprawniająca do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym)

· Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego

· Wysoka kultura osobista

· Aktywność, kreatywność

· Odpowiedzialność, zaangażowanie

· Wysokie umiejętności interpersonalne

· Gotowość do ciągłego samodoskonalenia się

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę (cały etat)

· Pracę ok 35 godzin dydaktycznych tygodniowo

· Wsparcie merytoryczne

· Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

· Udział w szkoleniach, prywatną opiekę medyczną

· Przyjazną i miłą atmosferę w pracy

KONTAKT:

e-mail: sekretariat@szkrabki.pl