NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKACJOWA CHATKA""
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Sternicza
Nr domu: 97
Kod pocztowy: 01-350
Telefon: 500521160
Email: akacjowachatka@gmail.com

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-10-31
Termin składania dokumentów: 2018-11-30
Opis oferty pracy:

Niepubliczne Przedszkole na Bemowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:

- realizowanie podstawy programowej

- planowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej

- tworzenie planów miesięcznych

- ścisła współpraca z rodzicami

- prowadzenie obserwacji pedagogicznej i jej dokumentowanie

- ogólne obowiązki porządkowo – opiekuńcze

-organizowanie czasu wolnego dla dzieci

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe: wyższe pedagogiczne ( pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna)

- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi

- zaangażowanie i odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

- kreatywność

- dyspozycyjność

A może jesteś młodą nauczycielką po studiach? Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, my tego nie potrzebujemy :) Chętnie zatrudnimy nauczycielkę z wykształceniem kierunkowym także bez doświadczenia :) Pomożemy je nabyć w miłej atmosferze i młodym, zgranym zespole :)

Jedyne czego wymagamy od takiej kandydatki to zaangażowania, chęci do pracy z dziećmi i odpowiedzialności :)

W zamian oferujemy stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w małych grupach i w systemie zmianowym.

Wyślij do nas swoje CV ! Chętnie zadzwonimy i umówimy się na miłe spotkanie z Tobą i porozmawiamy o możliwości współpracy :)

CV prosimy kierować na adres:

dyrekcja.akacjowachatka@gmail.com lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 500-521-160