Opis stanowiska pracy

- realizowanie podstawy programowej
- planowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej
- tworzenie planów miesięcznych
- ścisła współpraca z rodzicami i dyrekcją
- prowadzenie obserwacji pedagogicznej i jej dokumentowanie
- ogólne obowiązki porządkowo – opiekuńcze
- organizowanie czasu wolnego dla dzieci
- praca pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki od 6:45 do 18:45, praca zmianowa.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: wyższe pedagogiczne(pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna z przygotowaniem pedagogicznym) bądź w trakcie studiów
- doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane
- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- umiejętność pracy w zespole
- kreatywność

Prezentacja firmy

Jesteśmy placówką o profilu językowo – artystycznym. Edukacją i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Praca dla studenta