Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Warszawa, mazowieckie

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Integracyjne Nr 117 Przyjazna Kraina
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Sielecka
Nr domu: 26
Kod pocztowy: 00-738
Telefon: 0228411654
Email: dyrektor@przedszkole117.neostrada.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-08-09
Termin składania dokumentów: 2018-11-30
Opis oferty pracy:

Dyrektor Przedszkola integracyjnego nr 117 " Przyjazna Kraina" zatrudni od 1 września nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat. Oferujemy pracę w młodym zespole, w dobrze wyposażonej placówce, wysoki dodatek motywacyjny oraz możliwość dofinasowania do szkoleń oraz dodatkowych studiów. Możliwość otworzenia stażu przez nauczyciela stażystę. Oferty prosimy kierować na adres mailowy : dyrektor@przedszkole117.neostrada.pl Możliwość wyjazdów za granicę na szkolenia w ramach dofinasowania z Unii Europejskiej.

Oferty pracy dla nauczycieli publikowane przez szkoły i placówki województwa... mazowieckiego w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli. Za treść i aktualność tych ogłoszeń odpowiadają szkoły i placówki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia