Opis stanowiska pracy

Do zadań Nauczyciela będzie należało:

-wychowanie i edukacja dzieci w wieku przedszkolnym;
-planowanie, przygotowywanie, prowadzenie zajęć;
-wykonywanie standardowych czynności pielęgnacyjnych;
-aktywny udział w organizowaniu pracy przedszkola;
-profesjonalna komunikacja z Rodzicami;
-dbanie o dobry wizerunek przedszkola;
-utrzymanie przyjaznej atmosfery dla podopiecznych i współpracowników.

Oferujemy:

-pracę z dziećmi w małych grupach;
-możliwość stałego rozwoju zawodowego;
-pomoc wykwalifikowanej kadry specjalistów (psycholog, logopeda);
-umowę o pracę;
-atrakcyjne wynagrodzenie;

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zgranego i doświadczonego zespołu i spełniasz powyższe kryteria zachęcamy Cię do kontaktu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Oczekujemy:

-wykształcenia wyższego pedagogicznego (także w trakcie realizacji) o specjalności wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna;
-dyspozycyjności (40 godz. tygodniowo);
-cierpliwości i wrażliwości na potrzeby dzieci;
-odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole;
-zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych)

Prezentacja firmy

Moje przedszkole to mój drugi dom, <br/>bo stawia na Mnie <br/>na moje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 900PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia