Agencja Zatrudnienia KS Service

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Miejsce pracy: Poznań, Wiry, Mosina, Luboń

OBOWIĄZKI

  • zajęcia opiekuńcze i dydaktyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe, min. licencjackie, kierunek Wychowanie Przedszkolne - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w godzinach 06:30-14:30 lub 10:00-18:00
  • wysoka kultura osobista, osoba bez nałogów
  • wysoka chęć i motywacja do pracy z dziećmi

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 1800-2500 zł netto
  • premię roczną do wysokości jednego wynagrodzenia
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość odbycia stażu

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.