Nauczyciel wychowania przedszkolnego

NiePubliczne Przedszkola Happy Kids

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zespół Przedszkoli „Happy Kids” tworzą osoby młode, wysoko wykształcone, kreatywne, pełne pasji i optymizmu. Nasi nauczyciele są profesjonalistami, mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu a dzieci to twoja największa pasja wyślij CV już dziś!!

Obecnie poszukujemy:

  • Na stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego / Pomoc nauczyciela
  • Miejsce wykonywania pracy: Niepubliczne Przedszkole „Happy Kids” w Krakowie:

1) ul. Zagaje 47 - Kliny Borkowskie

2) ul. Lema 24 - Czyżyny

Jeżeli:

  • masz ukończone studia pedagogiczne (licencjat/magister) o profilu - wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne lub jesteś w ich trakcie
  • nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku

A poza tym:

  • jesteś osobą uśmiechniętą i w pełni zaangażowaną w swoją pracę
  • jesteś osobą samodzielną, a organizacji można się od Ciebie uczyć
  • lubisz wyzwania i jasno stawiasz sobie cele
  • obok dziecka nie przejdziesz obojętnie
  • jesteś kreatywna/y i ciekawa/y świata a swoją wiedzę chcesz przekazać dzieciakom:)
  • swoim optymizmem zarażasz innych
  • wszędzie cię pełno i kilka spraw załatwiasz równocześnie
  • nie lubisz się nudzić
  • szanujesz swój czas i czas innych
  • lubisz ludzi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt

Jesteś kandydatem idealnym dla nas!!! Zrób pierwszy krok i wyślij zgłoszenie!! Napisz kilka słów o sobie. Zaciekaw nas!!

Oferujemy:

  • współpracę z energicznym i zgranym zespołem
  • zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia
  • stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Prezentacja firmy

Choć najważniejsze w naszym przedsięwzięciu są dzieci, to z całą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia