NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

REDBUS Elżbieta Moroz

Hajnówka, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0316

Obowiązki:

Twoją rolą w naszym przedszkolu będzie prowadzenie grupy przedszkolnej z pomocą drugiego członka kadry. Razem będziecie prowadzić zajęcia, zabawy, organizować wyjścia, imprezy, uroczystości. Do tego celu będziecie mieli do dyspozycji bogate zaplecze przedszkolne od materiałów biurowych począwszy, po wewnętrzną salę zabaw, plac zabaw na zewnątrz, ogród, sad oraz farmę zwierząt.
W praktyce twoje zadania to:
DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO dzieci, zarówno fizyczne jak i psychiczne
PROWADZENIE atrakcyjnych zajęć dydaktycznych
PRZYGOTOWANIE zajęć wg. planu miesięcznego z uwzględnieniem aktywności indywidualnej dzieci
REALIZOWANIE podstawy programowej biorąc pod uwagę priorytety przedszkola
KONTAKT i nawiązanie relacji z rodzicami oraz innymi członkami zespołu
PUBLIKOWANIE treści / postów na fanpage

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy: Białostocka 9, 17-200 Hajnówka, powiat: hajnowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy