Nauczyciel wychowania przedszkolnego

JK Edukacja Sp. z o.o.

32-086 Węgrzce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Systematyczna realizacja podstawy programowej, realizacja programów opieki, wychowania i nauczania w przydzielonej nauczycielowi grupie, według jego najlepszej wiedzy i woli, a także realizacja zadań organizacyjnych wyznaczonych w dokumentach prawnych przedszkola oraz zapewnienie powierzonym mu dzieciom bezpieczeństwa na zajęciach w przedszkolu oraz organizowanych poza przedszkolem:

Oferujemy
-bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia w nowoczesnej placówce;
-pracę w młodym, dynamicznym i twórczym zespole;
-możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- 35 godzinny tydzień pracy (7 godzin tygodniowo)

Wymagania

Wymagania
- wykształcenie wyższe - pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna;
- rzetelna wiedza z zakresu rozwoju dziecka
- zaangażowanie i umiejętność pracy z dziećmi;

Prezentacja firmy

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Kubisiowy Ogród w Węgrzcach.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesiecy z mozliwoscią wydłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak,
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem