Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

MH Consult

00-876 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Renomowane przedszkole w centrum Warszawy zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz pomoc. Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, studiów kierunkowych.

Oferujemy pracę w bardzo zgranym, doświadczonym zespole, oferujemy bardzo dobre warunki płacy, świetna lokalizacja przedszkola.

Oczekujemy cv kandydatek.

Wymagania

Poszukujemy osób kochających pracę z dziećmi, otwartych, odpowiedzialnych, pozytywnie nastawionych do pracy.

Prezentacja firmy

Przedszkole Miasteczko Dzieci - wyjątkowe artystyczne, muzyczne m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia