NAUCZYCIEL wychowania przedszkolnego w Ząbkach i Radzyminie

Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w Ząbkach i Publiczne Przedszkole Małego Kopernika w Radzyminie zatrudni kreatywnych Nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Oferujemy:

- stabilną formę zatrudnienia

- pracę z młodym, ambitnym zespołem nauczycieli

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

Przy rekrutacji prosimy o informację, do której placówki Państwo aplikujecie.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych- Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póz, zm.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe bądź w trakcie studiów kierunkowych

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- silna motywacja i zapał do pracy

- otwarty umysł na nowe pomysły i doświadczenia

- umiejętność budowania dobrych relacji z dziećmi i rodzicami

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika Ząbki

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia