NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, okolice Bemowa, Stare Babice

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Latchorzew, mazowieckie

Miejsce pracy: Latchorzew

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Niepubliczne "Jeżyk"
Miejscowość: Latchorzew
Ulica: Janowskiego
Nr domu: 17
Kod pocztowy: 05-082
Telefon: (22)7220257
Email: kontakt@jezyk.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2017-11-03
Termin składania dokumentów: 2017-11-30
Opis oferty pracy:

Przedszkole Niepubliczne „Jeżyk” poszukuje kandydatów na stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Miejsce pracy: Latchorzew, gm. Stare Babice, okolice Bemowa (Warszawa)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Stanowisko: nauczyciel przedszkolny
Miejsce wykonywania pracy: Przedszkole Niepubliczne „Jeżyk”, Latchorzew, gm. Stare Babice
Okres zatrudnienia: od zaraz
Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo (cały etat)

Wymagania podstawowe:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – ukończone studia z kierunku pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w opiece nad dziećmi.

Wymagania dodatkowe:

  • Zapał, zaangażowanie i kreatywność w pracy,
  • Umiejętność budowania ciepłych relacji z dziećmi i rodzicami,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne. Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę. Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Możliwość robienia stażu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: kontakt@jezyk.edu.pl. Zastrzegamy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: tel. 601 636 566

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.).