Nauczyciel wspomagający w przedszkolu i szkole

British Primary School of Wilanow

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Praca z uczniem wymagającym kształcenia specjalnego (codzienne wsparcie w ramach lekcji obowiązkowych ucznia z autyzmem)
  • Udział w pracach zespołu nauczycieli i specjalistów pracujących z uczniem, w tym w opracowaniu i modyfikacji indywidualnego programu edukacyjno - terapeutycznego oraz dokonywaniu wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia.
  • Utrzymywanie relacji z rodzicami
  • Ścisła współpraca z dyrekcją
  • Czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności Szkoły

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika specjalna)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (opcjonalnie)
  • Wysoka kultura osobista
  • Aktywność, kreatywność
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do ciągłego samodoskonalenia się

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej placówce oświatowej
  • Pracę na pełen etat
  • Wsparcie merytoryczne psychologa i dyrektora
  • Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Udział w szkoleniach
  • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy
  • Praca możliwa od zaraz

Prezentacja firmy

BSW offers an exciting option for families in Warsaw and I trust this we... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Inne