nauczyciel wczesnoszkolny

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Kowelska
Nr domu: 1
Kod pocztowy: 03-432
Telefon: 780068042
Email: info@spkorczak.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-10-10
Termin składania dokumentów: 2018-10-26
Opis oferty pracy:

Poszukiwany nauczyciel wczesnoszkolny do szkoły podstawowej Montessori w Warszawie.

Wymagania:

  • wykształcenie pedagogiczne: edukacja wczesnoszkolna

  • doświadczenie pracy z dziećmi na stanowisku nauczyciela minimum 2 lata

  • znajomość pracy metodą Montessori

  • umiejętności pracy w zespole

  • aktywne podejście do edukacji: gotowość do częstych wycieczek, codziennego wychodzenia na dwór, jazdy na rowerze

  • łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i dorosłymi

  • znajomość obsługi komputera, Microsoft Office

  • mile widziane wykształcenie w metodzie Montessori, kurs opiekuna wycieczek

  • mile widziana znajomość idei porozumienia bez przemocy i rodzicielstwa bliskości

Zakres obowiązków:

  • praca edukacyjna z dziećmi w klasie, obserwacja uczniów, przygotowywanie raportów

  • tworzenie pomocy edukacyjnych

  • kontakt z rodzicami

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • możliwość współtworzenia przestrzeni edukacyjnej

  • pracę w kreatywnym, kameralnym zespole

  • możliwość rozwoju, realizacji zainteresowań

  • rozszerzony wymiar urlopu wypoczynkowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres: info@spkorczak.edu.pl
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą telefoniczną.