Nauczyciel w przedszkolu / Pomoc Nauczyciela - BIAŁOŁĘKA/TARCHOMIN - Warszawa

Przedszkole Niepubliczne Krasnoludki

03-114 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole KRASNOLUDKI – Białołęka – Tarchomin - poszukuje osób na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego oraz Pomocy Nauczyciela

Oferujemy:
Umowę o pracę
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo (cały etat)
Pracę w młodym gronie, dobrą atmosferę w pracy
Rozwój osobisty

Do podstawowych obowiązków na podanym stanowisku należeć będzie:
realizowanie programu nauczania przy użyciu nowoczesnych metod pracy z dziećmi
przygotowywanie planów i prowadzenie zajęć
opieka nad dziećmi podczas ich pobytu w placówce
czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci
organizacja i udział w różnych przedsięwzięciach przedszkolnych
współpraca z resztą personelu przedszkola i z Rodzicami

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie wyższe - ukończone studia lub w trakcie pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna
doświadczenie w pracy z dziećmi
zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi
kreatywność, inicjatywa
wysoka kultura osobista

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole Krasnoludki działające na terenie Warszawy - Bi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia