Nauczyciel, Szkoła podstawowa, wychowawca świetlicy

Szkoła podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej

Sadowa, mazowieckie

Miejsce pracy: Sadowa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła podstawowa im. Jadwigi i Romana Kobendzów w Sadowej
Miejscowość: Sadowa
Ulica: Strzelecka
Nr domu: 35
Kod pocztowy: 05-092
Telefon: 227512510
Email: wiejska@sp-sadowa.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Liczba godzin w tygodniu: 21
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-02-15
Termin składania dokumentów: 2019-02-28
Opis oferty pracy:

Wymagania:

  • Wykształcenie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywnośc

Obowiązki:

  • Realizowanie procesu dydaktyczno-wychowawczego w pełnym zakresie
  • Opieka nad dziećmi
  • Współpraca z rodzicami
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas zastępstwa
  • Praca w godzinach:

      - rano  od godziny 7,00 do godziny 8,00

      - po południu  poniedziałek- czwartek w godzinach od 12,30 do godziny 13,30 i od godziny 14,30 do 16,30

      - w piątek  w  godzinach od 12,00 do 16,00