Nauczyciel, Szkoła podstawowa, psychologa szkolnego

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Kobyłka, mazowieckie

Miejsce pracy: Kobyłka

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Integracyjna Szkoła Podstawowa Słoneczna Polana""
Miejscowość: Kobyłka
Ulica: Brzechwy
Nr domu: 5
Kod pocztowy: 05-230
Telefon: 227860070
Email: sekretariat@slonecznapolana.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: psychologia
Liczba godzin w tygodniu: 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2017-12-14
Termin składania dokumentów: 2018-02-28
Opis oferty pracy:

Integracyjna Szkoła „Słoneczna Polana” w Kobyłce k/Warszawy poszukuje PSYCHOLOGA SZKOLNEGO. SZUKAMY specjalistów w pracy z dziećmi w klasach I-IV, pasjonatów zaangażowanych w kompleksową pracę z dziećmi i ich rodzicami, potrafiących współpracować w zespole i dzielących się wiedzą, o wysokiej kulturze osobistej, gotowych do prowadzenia różnorodnych projektów i inicjatyw szkolnych, z pasją do wspierania rozwoju dzieci oraz rozwoju szkoły. PRACA OD JUŻ.

OCZEKUJEMY
wykształcenia wyższego: tytuł zawodowy magistra na kierunku psychologia,
elastyczności w czasie pracy,
nastawienia na rozwój szkoły.
Doświadczenie niezbędne.

RAMOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW to opieka psychologiczna dzieci neurotypowych, praca wychowawcza z uczniami i rodzicami, oraz wspólne z dyrekcją tworzenie kierunków rozwoju szkoły.

SZCZEGÓŁOWE OBOWIĄZKI:
prowadzenie obserwacji dzieci głównie w obszarze emocjonalnym, społecznym i wychowawczym,
praca bieżąca nad tymi obszarami (praca grupowa, działania diagnostyczne),
rozpoznawanie możliwości i potrzeb dziecka i grupy oraz umożliwienie ich zaspokojenia,
rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych (kierowanie dzieci na zajęcia specjalistyczne),
konstruowanie samodzielnych opinii psychologicznych,
definiowanie i wspieranie mocnych i słabych stron dziecka,
współpraca z nauczycielami w celu minimalizowania zaburzeń zachowania uczniów,
współpraca z nauczycielami w celu inicjowania różnych form pomocy wychowawczej,
wspieranie nauczycieli i rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych,
współpraca z rodzicami,
prowadzenie konsultacji dla rodziców,
prowadzenie warsztatów psychologicznych dla nauczycieli.

OFERUJEMY
dobre warunki pracy w przygotowanym otoczeniu,
pracę w miłej atmosferze w środowisku młodych i zaangażowanych osób,
wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w szkoleniach,
przestrzeń do głębszego zaangażowania się we wsparcie naszych podopiecznych,
przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,
możliwość korzystania z sali polisensorycznej (Sali Doświadczania Świata).

Osoby zainteresowane pracą uprzejmie prosimy o przesłanie życiorysu wraz ze zdjęciem na adres: REKRUTACJA@SLONECZNAPOLANA.EDU.PL
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja Szkoły: Kobyłka, 20 km od centrum Warszawy, 20 minut piechotą od stacji PKP Kobyłka, w pobliżu przystanków linii L27 oraz Węzła Kobyłka Trasy S8. Od stycznia 2018 bardzo dobre połączenie z Warszawy.