Nauczyciel, Szkoła podstawowa, psycholog szkolny – okolice pruszkowa

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Nadarzyn, mazowieckie

Miejsce pracy: Nadarzyn

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa
Miejscowość: Nadarzyn
Ulica: Warszawa
Nr domu: 19/6
Kod pocztowy: 05-800
Telefon: 728830050
Email: office@findstaff.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: psychologia
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-09-14
Termin składania dokumentów: 2018-10-01
Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta, Szkoły Podstawowej poszukujemy pracownika z doświadczeniem na stanowisko:

Psycholog Szkolny – okolice Pruszkowa

Miejsce pracy: okolice Pruszkowa

Zakres obowiązków:

·         prowadzenia zajęć grupowych

·         prowadzenia indywidualnych konsultacji z dziećmi i rodzicami w razie potrzeb,

Wymagania:

·         minimum roczne doświadczenie na stanowisku psychologa w szkole,

·         wyższe wykształcenie kierunkowe,

·         umiejętność pracy w zespole.

Oferowane:

·         pełen etat,

·         umowa o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „ Psycholog Szkolny Pruszków”.