Nauczyciel, Szkoła podstawowa, pedagog specjalny

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa "Dobry Start" z oddziałami przedszkolnymi
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Internetowa
Nr domu: 33
Kod pocztowy: 03-290
Telefon: 737164711
Email: m.tomczyk@szkola-dobrystart.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: oligofrenopedagogika
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-07-21
Termin składania dokumentów: 2021-08-06
Opis oferty pracy:

Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa "Dobry Start" dla dzieci z autyzmem, znajdująca się przy ul. Odkrytej 1A, w Warszawie - dzielnica Białołęka, poszukuje nauczycielki/a wychowawcy w I klasie dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną:

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę,
  • kameralne grupy: maks. 4 dzieci,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, zawodowego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
  • prowadzenie terapii grupowej i indywidualnej,
  • przyjazną atmosferę w kameralnej placówce,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • wewnętrzną superwizję pracy terapeutycznej.

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych w klasie I, wg podstawy programowej MEN
  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej
  • tworzenie IPET, programów pracy grupowej, autorskich programów terapeutycznych
  • aktywna współpraca i spotkania z rodzicami
  • aktywna współpraca z zespołem szkoły
  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kwalifikacji do pracy w szkole specjalnej, klasy I-III,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjnych, samodzielności i odpowiedzialności,
  • pasji do pracy z dziećmi, cierpliwości i pozytywnego nastawienia,
  • znajomość AAC będzie dodatkowym atutem.

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, dużo cierpliwości i cieszą cię nawet najmniejsze sukcesy Twoich podopiecznych, z pewnością dasz radę!

Terapeutko/Terapeuto, czekamy na Twoje CV z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego.

Zacznij z nami swój zawodowy Dobry Start :-)

CV prosze wysyłać na adres: m.tomczyk@szkola-dobrystart.pl

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr

133 poz. 883)

PS. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.