Nauczyciel, Publiczna placówka opiekuńczo-wychowawcza w systemie pomocy społecznej, wychowawca w

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Publiczna placówka opiekuńczo-wychowawcza w systemie pomocy społecznej
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: OŚRODEK WSPARCIA DZIECKA I RODZINY "KOŁO"
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Barcicka
Nr domu: 2
Kod pocztowy: 01-807
Telefon: 228352368
Email: sekretariat.owdir@kolo.org.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-06-29
Termin składania dokumentów: 2018-08-31
Opis oferty pracy:

Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny „KOŁO” w Warszawie poszukuje wychowawcy w placówce opiekuńczo-wychowawczej (cały etat):

Wymagania niezbędne:

wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą

Obowiązki :

1. sprawowanie bezpośredniej opieki nad wychowankami

2. kierowanie procesem wychowawczym dziecka,

3. opracowywanie Planu Pomocy Dziecka zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie instytucjonalnej pieczy zastępczej,

4. prowadzenie Kart Pobytu dziecka

5. współpraca z rodziną dziecka, asystentem rodziny, ze szkołami, sądami i pozostałymi instytucjami działającymi w zakresie pomocy społecznej, na rzecz powrotu dziecka do rodziny lub pozyskania dla dziecka innej formy opieki zastępczej,

6. prowadzenie zajęć wychowawczych i opiekuńczych dla dzieci i młodzieży przebywających w placówce,

7. przygotowanie dziecka do usamodzielnienia poprzez wdrażanie w czynności samoobsługowe, np. pomoc w przygotowaniu posiłków itp.

wymiar czasu pracy: cały etat

Dokumenty aplikacyjne (CV) proszę przesłać na adres e-mail: m.sliwka@kolo.org.pl