Nauczyciel przedszkolny Warszawa / różne przedszkola od grudnia 2017

Prowork.PL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Lubisz dzieci, masz doświadczenie/kwalifikacje do pracy jako nauczyciel przedszkolny i szukasz nowych wyzwań? Już dziś zgłoś się do ProworkPL!
Miło nam poinformować, że nasza firma ProworkPL, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych dla rodzin międzynarodowych oraz szkół/przedszkoli w Warszawie, aktualnie przeprowadza rekrutacje na stanowiska nauczycieli/pomocy nauczycieli/native speaking teachers do różnych przedszkoli na terenie Warszawy. Często są to przedszkola międzynarodowe dlatego znajomość angielskiego czy innych języków obcych mile widziana!

Wymagania: w przypadku wszystkich ofert wymagany jest dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z dziećmi/ entuzjazm i komunikatywność
W zależności od oferty wymagana znajomość angielskiego
Lokalizacja: - różne rejony Warszawy

Agencja ProworkPL, Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors and nannies recruitment services Poland.
Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów. W przypadku zainteresowania ofertami współpracy z przedszkolami czy expat families/rodzinami obcojęzycznymi na terenie Warszawy, zarejestruj się na naszej stronie i prześlij swoje CV.

Wymagania

Dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
W zależności od oferty znajomość angielskiego lub innego języka obcego
Doświadczenie w pracy dziećmi
Entuzjazm, chęć podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.
Oferowane szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
Praca w przyjaznym, często międzynarodowym środowisku

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia