Nauczyciel Przedszkolny / Pedagog Specjalny

Niepubliczne Przedszkole SOSENKI

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedszkole SOSENKI z oddziałami terapeutycznymi dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w Grodzisku Mazowieckim poszukuje osoby na stanowisko:

wychowawca grupy terapeutycznej (6-latki)

(nauczyciel wychowania przedszkolnego i/lub jednocześnie pedagog specjalny)

Wymagania

- ukończone studia na kierunku: pedagogika specjalna oraz na kierunku: wychowanie przedszkolne - wymóg konieczny,

- odpowiedzialność i obowiązkowość,

- chęci i predyspozycje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,

- umiejętność przygotowania i sporządzania dokumentacji nauczycielskiej (np. dziennik, karta pracy, diagnoza itp.),

- cierpliwość i kreatywność,

- umiejętność prowadzenia zajęć dydaktycznych dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu,

Oferujemy:

- pracę grupową oraz indywidualną z dziećmi z zaburzeniami rozwoju;

- umowę o pracę ;

- pracę w doświadczonym zespole;

- szkolenia z zakresu: autyzmu, komunikacji alternatywnej, współpracy z rodzicami;

- miłą atmosferę w pracy.

Praca od września 2017 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia
29.08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi
kandydatami.

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole SOSENKI jest placówką realizującą założenia edu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne