Nauczyciel przedszkolny - Białołęka

Przedszkole Publiczne Krecik

03-289 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przedszkole Publiczne Krecik na Białołęce (Brzeziny) poszukuje kandydatów na stanowisko: nauczyciel przedszkolny

Przedmiot naboru:
Stanowisko: nauczyciel przedszkolny
Miejsce wykonywania pracy: Przedszkole, Dzielnica Białołęka m.st.Warszawa
Okres zatrudnienia: od listopad 2018 r.
Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo

Wymagane dokumenty:
- CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinno być
opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Wymagania

Wymagania podstawowe:
- Szukamy osób posiadającej kwalifikacje: nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.
- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku,
- Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
- Wobec kandydata nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne oraz postępowanie o ubezwłasnowolnienie.

Wymagania dodatkowe:
- Wysoka kultura osobista
- Operatywność, kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, zdolność i otwartość na komunikowanie się w grupie pracowniczej i poza nią.
- Umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi.

Oferujemy:
- możliwość robienia awansu zawodowego
- system premiowy
- duża liczba szkoleń
- pracę w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Mieścimy się w Warszawie na Białołęce, na Brzezinach (Zielona Bia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia