nauczyciel przedszkolny anglojęzyczny do przedszkola Blossom

Blossom Anglojęzyczne Przedszkole Artystyczne

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Blossom Anglojęzyczne Przedszkole Artystyczne
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Racławicka
Nr domu: 120
Kod pocztowy: 02-634
Telefon: 723770030
Email: blossom@blossom.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-03-20
Termin składania dokumentów: 2019-04-20
Opis oferty pracy:

BLOSSOM Anglojęzyczne Przedszkole Artystyczne

położone w Warszawie przy ul. Racławickiej 120

poszukuje

NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLNEGO (ANGLOJZYCZNEGO)

SZUKAMY OSOBY:

  • dla której nie ma rzeczy niemoliwych

  • nastawionej entuzjastycznie do wykonywanej pracy

  • kochajcej dzieci

  • której bliska jest pedagogika alternatywna i otwartej na nowe

    prdy w pedagogice

  • otwartej na współprac, cenicej praczespołow

  • z bardzo dobrznajomocijzyka angielskiego

ZADANIA:

  • prowadzenie zajęć w grupie

  • proponowanie programu zajęć

  • dokumentowanie zajęć w grupie

  • uczestnictwo w yciu przedszkola

WYMAGANIA FORMALNE:

  • wykształcenie pedagogiczne (uprawnienia do pracy w przedszkolu)

  • znajomość jzyka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • dodatkowym atutem bdzie wykształcenie artystyczne lub zainteresowania

    artystyczne, umiejtność śpiewu lub gry na instrumencie

OFERUJEMY:

  • pracw przyjemnej, kreatywnej atmosferze

  • moliwość proponowania i wdraania własnych rozwiza

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracna pełen etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wyywienie (własna kuchnia ekologiczna)

ZGŁOSZENIA PROSIMY WYSYŁANA: MMODRZEWSKA@BLOSSOM.EDU.PL