Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Nauczyciel, Przedszkole, wychowanie przedszkolne

Pruszków, mazowieckie

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Niepubliczne "Jedynka" C.E.L.
Miejscowość: Pruszków
Ulica: Sadowa
Nr domu: 62
Kod pocztowy: 05-800
Telefon: 692727777
Email: kontakt@sadowajedynka.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2017-11-06
Termin składania dokumentów: 2017-11-24
Opis oferty pracy:

Przedszkole Niepubliczne "Jedynka" w Pruszkowie przy ul. Sadowej 62 zatrudni nauczyciela wychowania przedzkolnego.

Oczekiwana osoba, która pracę z dziećmi traktuje jako powołanie.

Pożądane cechy to otwartość, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwój.

Gwarantujemy ciekawą pracę, pełną wyzwań i ciekawych zdarzeń.

Umożliwiamy awans zawodowy, szkolenia merytoryczne, wsparcie w pracy pedagoga, psychologa, asystentów nauczycila, uczestnictwo w superwizjach zespołu pedagogicznego.

więcej o nas - co jest dla nas ważne, dlaczego i jak pracujemy na stronie www. sadowajedynka.pl i na fb: Sadowa Jedynka

kontakt z dyrektorem: Maria Makowska 692727777

zapraszamy

Oferty pracy dla nauczycieli publikowane przez szkoły i placówki województwa... mazowieckiego w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli. Za treść i aktualność tych ogłoszeń odpowiadają szkoły i placówki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Edukacja / Szkolenia