Nauczyciel, Przedszkole, # psycholog wspierania rozwoju i kształcenia; #psycholog kliniczny

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne OONIWEREK

Izabelin, mazowieckie

Miejsce pracy: Izabelin

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne OONIWEREK
Miejscowość: Izabelin
Ulica: Szkolna
Nr domu: 1
Kod pocztowy: 05-126
Telefon: 724556677
Email: przedszkole@ooniwerek.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: psychologia
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-01-08
Termin składania dokumentów: 2020-03-31
Opis oferty pracy:

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne oraz Terapeutyczna Szkoła Podstawowa OONIWEREK fundacji KOOCHAM zatrudni psychologa.

ZADANIA:

1. Prowadzenie terapii dzieci z niepełnosprawnościami (niepełnosprawność sprzężona, wieloraka, niepełnosprawność ruchowa, słuchowa, MPD, niepełnosprawność intelektualna - wszystkie stopnie, niedowidzenie),

2. Prowadzenie dokumentacji,

3. Diagnoza psychologiczna,

4. Wsparcie dla rodziców,

5. Wsparcie dla kadry.

OCZEKIWANIA:

1. Dyplom ukończenia studiów psychologicznych,

2. Przygotowanie pedagogiczne,

3. Doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami,

4. Ukończone specjalistyczne kursy,

5. Znajomość podstawowych narzędzi diagnozy psychologicznej,

6. Dyspozyyjnośc, pozytywne nastawienie, otwartość, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi z niepełnosprawnościami.

OFERUJEMY:

1. Pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce,

2. Możliwość zdobywania kolejnych kompetencji i kursów zawodowych,

3. Zatrudnienie na umowę o pracę,

4. Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia zawodowego,

5. Możliwość dodatkowej współpracy w ramach Poradni,

6. Możliwość zdobywania kolejnych stopni awansu zawodowego,

7. Możliwość zdobywania doświadczenia w komunikacji alternatywnej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: fundacja@koocham.pl z dopiskiem PSYCHOLOG lub kontakt telefoniczny pod numerem 724556677.