Nauczyciel, Przedszkole, oligofrenopedagogika

Przedszkole Niepubliczne "Beztroski Świat"

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Niepubliczne "Beztroski Świat"
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Wiertnicza
Nr domu: 36a
Kod pocztowy: 02-952
Telefon: 730242780
Email: sekretariat@beztroski-swiat.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika specjalna
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-08-30
Termin składania dokumentów: 2019-10-31
Opis oferty pracy:

Przedszkole Niepubliczne „Beztroski Świat” poszukuje osoby na stanowisko Pedagog specjalny (Oligofrenopedagog) do pracy jako nauczyciel wspomagający oraz do prowadzenia zajęć indywidualnych z Dziećmi.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się placówką edukacyjną. Oferujemy pracę w nowoczesnej placówce zlokalizowanej przy ul. Wiertniczej (Wilanów).

 Wymagania:

  • wykształcenie licencjat/ mgr pedagogiki specjalnej
  • wysoka kultura osobista,
  • kreatywność,
  • odpowiedzialność,
  • chęć samodoskonalenia się,
  • umiejętność nawiązywania serdecznych relacji z dziećmi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Obowiązki:

  • opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola,
  • prowadzenie pracy dydaktyczno – wychowawczych, terapii pedagogicznej,
  • czynny udział w działalności przedszkola.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, odpowiednio przystosowanej placówce,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • miłą, rodzinną atmosferę w pracy.

ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA APLIKACJI!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres sekretariat@beztroski-swiat.pl; j.turska@beztroski-swiat.pl; tel. 730-242-780; 601-333-398