Nauczyciel, Przedszkole, logopeda - przedszkole białołeka kobiałka

Publiczne Przedszkole Europejskie 3

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Publiczne Przedszkole Europejskie 3
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Słodka
Nr domu: 2
Kod pocztowy: 03-290
Telefon: 514-066-041
Email: slodka@przedszkole-europejskie.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: logopedia
Liczba godzin w tygodniu: 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-07-10
Termin składania dokumentów: 2020-07-31
Opis oferty pracy:

Przedszkole zlokalizowane na Białołęce Kobiałka poszukuje logopedy z doświadczeniem do pracy od wrzesnia.

Obowiązki : prowadzenie terapii logopedycznej, profilaktyka logopedyczna, współpraca kadrą i dyrektorem, przygotowanie opisów badań przesiewowych opinni itp.

Praca w miłej atmosferze, umowa o prace :)

Cv proszę kierować na: slodka@przedszkole-europejskie.pl