Nauczyciel Przedmiotów Zawodowych

Technikum Łączności

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Technikum Łączności im. prof. Janusza Groszkowskiego

otwiera rekrutacje dla nauczycieli na rok 2019/20

W związku z rozszerzeniem oferty edukacyjnej dla uczniów oraz przewidywanym większym naborem Technikum Łączności poszukuje nauczycieli przedmiotów zawodowych. Preferowani są nauczyciele pracujący w pełnym wymiarze godzinowym.

Nabór nauczycieli prowadzimy na kierunkach:

  • Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej
  • Technik telekomunikacji
  • Technik teleinformatyk
  • Technika informatyk

Nauczane przedmioty na które można aplikować:

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej:

*Szerokopasmowe Instalacje odbiorcze

*Szerokopasmowe sieci rozległe

*Instalacje budynkowe zewnętrzne i wewnętrzne

Elektronika, elektrotechnika:

*Elektrotechnika i elektronika

*Pracownia elektrotechniki i elektroniki

Technik telekomunikacji:

*Urządzenia, usługi i sieci telekomunikacyjne

*Łącza telekomunikacyjne

*Tory i Trakty telekomunikacyjne

Technik teleinformatyk:

*Pracownia urządzeń teleinformatycznych

*Rozległe sieci teleinformatyczne

Technika informatyk:

*Aplikacje internetowe

*Bazy danych

*Tworzenia i administracji systemami zarządzania treścią.

*Projektowania, programowania i testowania aplikacji mobilnych

*Projektowania, programowania i testowania zaawansowanych aplikacji webowych;

Wymagania:

  • Umiejętność przekazywania wiedzy innym,
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Wykształcenie pedagogiczne (mowa jako nauczyciel), brak wykształcenia pedagogicznego (mowa jako specjalista).
  • Znajomość zagadnień nauczanego przedmiotu
  • Sumienność w wykonywanej pracy

Praca na cały etat lub część etatu w godzinach 8-18.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Automatyka