Nauczyciel, Poradnia psychologiczno-pedagogiczna, psycholog szkolny

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Siennicka
Nr domu: 40
Kod pocztowy: 04-330
Telefon: 0226102132
Email: poradnia16@ppp16.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: psychologia
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-02-06
Termin składania dokumentów: 2019-02-28
Opis oferty pracy:

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 16 w Warszawie zatrudni psychologa szkolnego (umowa do 31 sierpnia)

Obowiązki: diagnoza psychologiczna dzieci w wieku szkolnym oraz prowadzenie zajęć wspierających.

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym.