Nauczyciel, Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty, terapeuta zajęciowy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie

Wołomin, mazowieckie

Miejsce pracy: Wołomin

Dane adresowe:

Typ: Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty
Rodzaj placówki: niepubliczna bez uprawnień szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie
Miejscowość: Wołomin
Ulica: NADMEŃSKA
Nr domu: 8H
Kod pocztowy: 05-200
Telefon: 502 038 575
Email: dyrektor.orew@psoni.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: terapia pedagogiczna
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Data dodania: 2019-10-06
Termin składania dokumentów: 2019-10-18
Opis oferty pracy:

PSONI Koło w Wołominie zatrudni do Kobyłki TERAPEUTĘ ZAJĘCIOWEGO do pracy z dorosłymi niepełnosprawnymi na umowę o pracę.

Zakres obowiązków obejmuje:

- współtworzenie programów terapeutycznych

- prowadzenie zajęć terapeutyczno-opiekuńczych

- prowadzenie dokumentacji

- współpraca z opiekunami

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika, psychologia, socjologia lub pokrewne bądź ukończona szkoła policealna w zakresie terapii zajęciowej

- pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie w pełni praw obywatelskich

- niekaralność

- doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi mile widziane

- umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

- dobre warunki pracy i płacy

- umowę o pracę

- zgrany zespół i fajni podopieczni :)

- możliwość rozwoju

Dokumenty aplikacyjne (CV+list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: zk.wolomin@psoni.waw.pl z dopiskiem ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PSONI Koło w Wołominie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym"