Nauczyciel, Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty, oligofrenopedagog

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie

Wołomin, mazowieckie

Miejsce pracy: Wołomin

Dane adresowe:

Typ: Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty
Rodzaj placówki: niepubliczna bez uprawnień szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie
Miejscowość: Wołomin
Ulica: NADMEŃSKA
Nr domu: 8H
Kod pocztowy: 05-200
Telefon: 502 038 575
Email: dyrektor.orew@psoni.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: oligofrenopedagogika
Liczba godzin w tygodniu: 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-01-04
Termin składania dokumentów: 2020-02-28
Opis oferty pracy:

PSONI Koło w Wołominie

 POSZUKUJE:  oligofrenopedagoga.

Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno –Edukacyjno – Wychowawczy,
 ul. Nadmeńska 8H, 05-230 Kobyłka

 Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- znajomość metod i narzędzi diagnostycznych,
- umiejętność tworzenia IPET, IPZ.
- pogodne usposobienie, samodzielność
Obowiązki:
- prowadzenie zajęć rewalidacyjno –wychowawczych z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami,
- diagnozowanie oraz tworzenie indywidualnych programów.

Oferujemy:
- umowę o pracę na cały etat (30 godz pracy bezpośredniej + 10 godz na przygotowanie i dokształcanie nauczyciela)

- WYSOKIE WYNAGRODZENIE
- premie
- dodatkowy urlop
- dobrze wyposażony budynek z uzgodnieniami dla niepełnosprawnych
- istnieje możliwość robienia stopnia awansu zawodowego.

ZATRUDNIENIE TAKŻE DLA NAUCZYCIELA, KTÓRY CHCIAŁBY STUDIOWAĆ OLIGOFRENOPEDAGOGIKĘ- POMOC W SFINANSOWANIU KSZTAŁCENIA

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

dyrektor.orew@psoni.waw.pl
z dopiskiem: oligofrenopedagog

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych osobowych przez PSONI Koło w Wołominie w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym"