Nauczyciel, Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty, logopeda

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kobyłce

Wołomin, mazowieckie

Miejsce pracy: Wołomin

Dane adresowe:

Typ: Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza w systemie oświaty
Rodzaj placówki: niepubliczna bez uprawnień szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kobyłce
Miejscowość: Wołomin
Ulica: NADMEŃSKA
Nr domu: 8H
Kod pocztowy: 05-200
Telefon: 530 807 112
Email: zk.wolomin@psouu.org.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: logopedia
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-06-06
Termin składania dokumentów: 2020-07-01
Opis oferty pracy:

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kobyłce aktualnie pilnie zatrudni pracownika na stanowisko: logopedy.
Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczy, ul. Nadmeńska 8H, 05-230 Kobyłka
Wymagania:
- ukończone studia wyższe z zakresu logopedii ,
- mile widziane przygotowanie pedagogiczne,
- doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną ,
- sumienność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
Obowiązki:
- prowadzenie terapii logopedycznej dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu znacznym i głębokim ze sprzężeniami

Oferujemy:

- pracę w małej, kameralnej placówce,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- umowę o pracę na cały etat

Zainteresowane osoby spełniające w/w wymagania prosimy o wysyłanie CV na adres: zk.wolomin@psouu.org.pl
kontakt tel. 530 807 112
Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).