Nauczyciel Montessori z j. angielskim / praca w przedszkolu od zaraz

Prowork.PL

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Znasz język angielski, lubisz pracę z dziećmi i chcesz pracować w renomowanym przedszkolu Montessori w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, przedszkole Montessori w Warszawie poszukuje pogodnych i kochających pracę z dziećmi kandydatów do pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego z angielskim. Wymagane wykształcenie pedagogiczne, ukończony kurs Montessori lub gotowość do jego ukończenia. Główne obowiązki to realizowanie programu Marii Montessori, pomoc w codziennych aktywnościach, udział w projektach edukacyjnych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, przygotowywanie raportów i materiałów do prowadzenia zajęć.
Rozpoczęcie pracy PILNIE listopad 2017

Wymagania

Dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
Znajomość języka angielskiego
Ukończony kurs Montessori lub gotowość do odbycia takiego kursu
Pasja do pracy z dziećmi i dzielenia się swoim doświadczeniem

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.
Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Możliwość sfinansowania kursu Montessori przez pracodawcę
Praca w młodym i przyjaznym środowisku

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia