Nauczyciel Matematyki

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Naszym Klientem jest sieć prywatnych placówek edukacyjnych, prowadząca liszkołe podastawową dla chłopców. Placówka prowadzona jest w oparciu o wartości chrześcijańskie. Aktualnie poszukujemy:

NAUCZYCIELA MATEMATYKI
NMS/AZ/10
Warszawa (Wawer)

OFERUJEMY:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie w wysokości 5000 zł
• Dodatkowe świadczenia pozapłacowe

ZADANIA:
• Planowanie zajęć dydaktycznych
• Prowadzenie zajęć dydaktycznych w szkole podstawowej
• Organizowanie, planowanie i dokumentacja procesu edukacyjnego

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu matematyki
wśród uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej (1 rok)
• Tytułu magistra/ licencjat matematyki z przygotowaniem pedagogicznym
• Umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z młodzieżą
• Otwartość, rzetelność
• Chęć stałego pogłębiania swojej wiedzy

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.