Nauczyciel matematyki - Warszawa

mazowieckie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest sieć prywatnych placówek edukacyjnych, prowadząca szkołę podstawową oraz gimnazjum dla chłopców. Placówka prowadzi klasy chłopięce i prowadzona jest w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Aktualnie do zespołu poszukujemy:

NAUCZYCIELA MATEMATYKI - aglomeracja Warszawska

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę - z indywidualnym określeniem własnej dyspozycyjnosci (preferowany etat)

• Atrakcyjne wynagrodzenie

ZADANIA:

• Prowadzenie 25 godzin lekcyjnych w klasach 4-8 (szkoła podstawowa i gimnazjum)

Wymagania

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w prowadzeniu zajęć przedmiotowych

• Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub deklaracja w zakresie jego uzupełnienia

• Umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z uczniami

• Otwartość, rzetelność

• Chęć stałego pogłębiania swojej wiedzy

Chętnie nawiażemy współpracę ze studentami ostatnich lat, którzy poszukują pierwszego pracodawcy

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych Klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami, a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia